KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16958033
nr 1695 8033
Gunnar Zetterström
(1902-1965), Sverige
Oljemålning, Signerad, Långvik Möja. Olja på pannå. 26x33 cm, yttermått inklusive ram: 35x41 cm
Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 21 april 2025
kl 19:06:17
300 kr
1.000 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Gunnar Zetterström
Läs mer om Gunnar Zetterström