KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16958033

nr 1695 8033

Gunnar Zetterström

(1902-1965), Sverige

Oljemålning, Signerad, Långvik Möja. Olja på pannå. 26x33 cm, yttermått inklusive ram: 35x41 cm

Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 21 april 2025
kl 19:06:17

Gunnar Zetterström

Läs mer om Gunnar Zetterström